صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
پیوند هاآرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 129585
تعداد نوشته ها : 305
تعداد نظرات : 24
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
مدیرعامل باشگاه پیام مشهد استعفای خداداد عزیزی از سمت سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه را نپذیرفت. علی صلاحی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد استعفای خداداد عزیزی از سمت سرمربیگری این تیم گفت: قطعا این استعفا را نمی پذیرم و تلاش می کنیم با حل مشکلات مالی وی به تیم باز گردد اما اگر این مشکلات حل نشود من هم مجبور می شوم که از سمت خود استعفا دهم.وی ادامه داد: قرار است در نشست روز چهارشنبه هیئت مدیره باشگاه که نشستی اضطراری خواهد بود، در مورد حل مشکلات مالی بحث و بررسی صورت گیرد و بهترین راهکار برای حل این مشکلات به تصویب برسد.مدیرعامل باشگاه پیام مشهد در مورد فروش سهام باشگاه به شرکت فولاد خراسان اظهار داشت: این موضوع توسط کمیته 5 نفره ای که از سوی استانداری مشهد مشخص شده اند، در حال بررسی است ولی به علت اینکه چند شرکت می خواهند این سهام را بخرند، نیاز به وقت دارند تا این موضوع عملی شود.صلاحی در این خصوص اضافه کرد: آقای داوری به عنوان نماینده این کمیته 5 نفره، با خداداد عزیزی صحبت کرد تا با گرفتن زمان از بازیکنان، اجازه اجرایی شدن این پروسه و امور اداری آن داده شود اما تعدادی از بازیکنان به علت مشکلات مالی این موضوع را نپذیرفتند و خواهان دریافت هرچه زودتر مطالبات خود شدند.وی افزود: در حال حاضر با رقمی درحدود 400 میلیون تومان  و پرداخت 16 درصد از پیش قرارداد بازیکنان مشکلات مالی باشگاه حل می شود. پس از آن بازیکنان برای دریافت 30 درصد بعدی پیش قرارداد خود که زمانش فرار رسیده، به مسئولان زمان خواهند داد.مدیرعامل باشگاه پیام مشهد در پایان گفت: در حال حاضر با یکی دو نفر شخصیت حقیقی برای فروش سهام صحبت کرده ایم. در این راستا اسنادی در مورد هزینه های صرف شده تا امروز و همچنین هزینه های آینده باشگاه را به آنها واگذار کردیم تا در صورت توافق نهایی، سهام خود را به آنها واگذار کنیم.

 

دوشنبه بیستم 8 1387
به علت مشکلات مالی شدید باشگاه پیام مشهد، سرمربی این تیم از ادامه همکاری با تیم فوتبال این باشگاه استعفا کرد. به گزارش خبرنگار مهر، سرمربی تیم فوتبال پیام مشهد پس از ادامه مشکلات مالی این تیم و عملی نشدن وعده های مدیران این باشگاه از سمت خود استعفا کرد.برپایه این گزارش، روز گذشته و پس از مذاکره تلفنی عزیزی با صلاحی قرار شد بخشی از سهام باشگاه پیام که به نام این مربی است بصورت محضری از سوی شاکری سهام دار اصلی این باشگاه به وی واگذار شود که این اتفاق رخ نداد.به همین دلیل خداداد عزیزی عصر امروز طی گفتگویی تلفنی با مدیر عامل باشگاه پیام، بصورت شفاهی از ادامه همکاری با تیم فوتبال این باشگاه استعفا کرد.

 

دوشنبه بیستم 8 1387
به علت مشکلات مالی شدید باشگاه پیام مشهد، سرمربی این تیم از ادامه همکاری با تیم فوتبال این باشگاه استعفا کرد.   به گزارش خبرنگار مهر، سرمربی تیم فوتبال پیام مشهد پس از ادامه مشکلات مالی این تیم و عملی نشدن وعده های مدیران این باشگاه از سمت خود استعفا کرد.برپایه این گزارش، روز گذشته و پس از مذاکره تلفنی عزیزی با صلاحی قرار شد بخشی از سهام باشگاه پیام که به نام این مربی است بصورت محضری از سوی شاکری سهام دار اصلی این باشگاه به وی واگذار شود که این اتفاق رخ نداد.به همین دلیل خداداد عزیزی عصر امروز طی گفتگویی تلفنی با مدیر عامل باشگاه پیام، بصورت شفاهی از ادامه همکاری با تیم فوتبال این باشگاه استعفا کرد.

 

دوشنبه بیستم 8 1387
  کلیه فعالیتهای تیم فوتبال پیام خراسان تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمد.به گزارش خبرگزاری پانا، در پی عدم اجرای حکم صادره کمیته انضباطی درخصوص پرونده مطالبات برخی از عوامل تیم فوتبال پیام خراسان و مطابق ماده 70 آئین نامه انضباطی تا اطلاع ثانوی فعالیتهای این باشگاه به حالت تعلیق درآمد. پیام خراسان پنج شنبه هفته جاری در هفته هشتم لیگ برتر میهمان صباباتری قم است.یاران خداداد عزیزی با یک امتیاز قعر نشین جدول رده بندی هستند.

 

يکشنبه هفتم 7 1387
       هافبک تیم فوتبال پیام مشهد گفت: در بازی با پرسپولیس به هیچ عنوان به فرانک آتسو فحاشی نکردم.    مرتضی برگی زر در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پانا، گفت: مقابل پرسپولیس بازی زیبایی به نمایش گذاشتیم و به هیچ عنوان مستحق شکست نبودیم. وی افزود: در 5 بازی قبلی نیز به همین نحو و حتی بهتر بازی کردیم ولی تا به حال شانس با ما یار نبوده و توپ هایمان تبدیل به گل نشده است. هافبک پیام تصریح کرد: پرسپولیس با آن همه بازیکن و مربی با دانش با حداقل اختلاف ما را شکست داد که این شایستگی تیم جوان ما را می رساند ولی باید بگویم که همیشه وضع به این منوال نمی ماند. یقین بدانید که در بازی های بعد بهتر نتیجه می گیریم. برگی زر با اشاره به داوری این بازی گفت: داور خیلی خوب بود ولی در بعضی صحنه ها چشم پوشی می کرد. فکر می کنم برنامه 90 آنها را تحت تاثیر گذاشته است چرا که در برنامه 2 ساعتی حدود یک ساعت و نیم فقط به کار داوران می پردازد و آنها لای منگنه هستند. وی با بیان اینکه با آتسو مشکلی ندارم خاطرنشان کرد: آتسو همبازی سابق من بوده و کلا آدم شوخ طبعی است در آن صحنه خواستم وقت بازی را تلف نکند، که دیدم توپ را ول نکرد و هیچ فحاشی به او نکردم.هافبک پیام تصریح کرد: کماکان مشکل مالی ما را عذاب می دهد. بازیکنان ما حتی پول ندارند بنزین بزنند. باور کنید که بعد از بازگشت از همدان یک جلسه تمرین درست و حسابی نکرده بودیم و مجبوریم این شرایط را تحمل کنیم.برگی زر گفت: تنها به خاطر خداداد و آبروی تیم پیام صبر می کنیم و می جنگیم. فکر می کنم مشهد گنجایش دو و یا حتی 3 تیم را دارد و مسئولین باید کمک بیشتری به ما کنند.

 

يکشنبه هفتم 7 1387
X